Letenky

Slovo letenky je len zhmotnením širšej služby, ktorú ponúkame našim klientom. V skutočnosti sa jedná o komplexnejšiu službu, ktorá okrem rezervácie leteniek zahŕňa aj ďaľšiu starostlivosť.

Našou klientelou sú medzinárodné spoločnosti, ktoré poznajú cenu svojho času a požadujú nadštandardný servis. Ten sa nekončí rezerváciou letenky, ale pokračuje ďalej na rezerváciu ubytovania, auta, transferu či vybavenie poistenia a víz. Toto všetko je možné zabezpečiť jedným emailom alebo telefonátom. Nad týmto všetkým je  24h starostlivosť v prípade núdze alebo neočakávaných udalostí, ktorých žial vo svete každým dňom viac.

Riešenia v prípade núdze sú samozrejmosťou. Naša spoločnosť sa však okrem riešení pokúša klienta včas varovať, že takáto situácia nastane, prípadne hrozí riziko jej vzniku. Čo také sa môže prihodiť? Demonštrácie, teroristické útoky, štrajky, vojnové konflikty, choroby...

Spoločnosť VIA FRANCE teda neponúka len letenky, ale ponúka komplexné riešenia v oblasti business travel. To neznamená, že individuálneho klienta neobslúžime. Práve naopak, aj individuálny klient môže získať starostlivosť, ktorú venujeme korporáciám. Je len na ňom, ktoré služby sa rozhodne využiť.

created by | webex.sk