O nás

Cestovná agentúra VIA FRANCE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu cestovného ruchu od 1. januára 1996. Počas dlhoročného pôsobenia sme sa profesne rozvíjali, nekopírovali potreby trhu, ale predovšetkým potreby našich korporátnych klientov a partnerov. Tento model, ktorý je charakteristický nadštandardnou kvalitou služieb, sa ukázal ako veľmi úspešný. Vďaka nemu sme si dokázali udržať naše dobré meno, spokojnú klientelu, stabilnú pozíciu, preklenúť malé či väčšie krízy, ktoré prišli časom a s rozvojom trhu cestovného ruchu.
Rok 2008 bol pre našu spoločnosť bohatý na zmeny. Ukončili sme úspešnú spoluprácu s leteckou spoločnosťou Air France, ktorú sme ako jediný zastupovali 12 rokov pod hlavičkou General Sales Agent pre Slovenskú republiku. Ďalšou pozitívnou zmenou bolo získanie certifikátu združenia The International Air Transport Association (IATA).

Významným míľnikom v našej histórii bolo získanie zastúpenia renomovanej spoločnosti AMERICAN EXPRESS TPN pre Slovenskú republiku. Na slovenskom trhu pôsobí naša spoločnosť aj ako General Sales Agent pre známu francúzsku sieť all inclusive rezortov Club Med.

Rok 2014 priniesol spoločnosti členstvo v Americkej obchodnej komore v Slovenskej republike.

Certifikát ISO 9001:2008 pre rozsah služieb Letecké prepravné služby, Letecká preprava osôb a nákladu, Prevádzkovanie cestovnej agentúry získala naša spoločnosť v roku 2015.

Dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť oslávila v roku 2016 svoje 20. jubileum a teší sa na ďalšie pôsobenie na trhu a spoluprácu s dlhoročnými, ako i novými klientmi.

created by | webex.sk